آهنــگ = ساز شیطان

آهنگ ساز شیطان

اولین کسى که دستگاه ساز را ساخت و خود هم در آن دمید شیطان بود. علت اختراع و
ساختن آن از این قرار است :
وقتى قابیل از روى حسادت برادر خود هابیل را در غیاب
پدرش آدم علیه السلام کشت ، از ترس پدر فرار کرد و در میان کوه ها آواره شده ، از
تنهایى رنج مى برد و نمى دانست چه کند. تا این که رفیقش شیطان او را از تنهایى و
وحشت نجات داد و سازى ساخت و نخست خود در آن دمید و به دیگران هم یاد
داد.


/ 17 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
برده ولی آزاد

چنان درگیر چاله های پشت سر بودم که چاه پیش رو را ندیدم [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] کسی که از اوج می ترسد پایین ترین پله را بالاترین پله می بیند. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] خوشا آنانکه با گذر عمر پیر و با کهنه شدن عشق جوان می شوند. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] حرص و طمع اگر در جوانی پیر نگردد در پیری جوان تر گردد. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] تقدیم شما از هر آنچه نیکی ست.متشکرم از حضورتون عزیز

فاطمه

چی شد ما اقا امینمونو دیدیم خدارو شکر

فاطمه

یه اپ باحال دارم بیا ببین

فاطمه

از این به بد واسه هیشکدوم از پستایی که میذارم دعوتتون نمیکنم که بیاین حالمو بگیرین

علی

سلام ممنون.[لبخند]

mehrasa

سلام منظورتون اینه که موزیک نباید گوش کرد

روژینا فراهانی راد

سلام مطالبتون عالی بود ممنون ازاینکه به وبلاگ حقیر هم سرمیزنید.. موفق وپیروز باشید یاعلی

سجاد

سلام.اگر انتقاد پذیر هستید این را بخوانید! به نظر من اهنگ مساوی با ساز شیطان نیست.بلکه اهنگی برابر با ساز شیطانی میباشد که انسان را یاد ان ملعون از درگاه خدا رانده شده بیاندازد و عقل انسان را مخدوش کند. اگر اهنگ برابر با ساز شیطان باشد پس چرا اکثر دانشمندان بزرگ گذشته مانند ابن سینا.فارابی.ابوریحان بیرونی و ... یکی از موسیقی دان های بزرگ این عالم می باشد.بنده خودم به چهار ساز سه تار .تار.سنتور و ویولون تسلط دارم و از اون برای رسیدن به معبودم که خالق صداها و خالق تمامی موسیقی ها و به طور کلی خالق زیبایی ها ست استفاده میکنم. به نظر من این جور برداشت های ما باعث فراری شدن افراد از دین مبین اسلام خواهد شد و این دین الهی که عقل و احساس را با هم در خود دارد را به آیینی خشک و مخالف با زیبایی ها مبدل میکند/.

تابان

این پست گوشه های تیزی داشت[ناراحت] یکی از تیزترینشان عنوانش بود[خنثی]

الهه کرمی

سلام.. من خودم اهل آهنگم..آهنگ زیاد گوش میدم..به گیتار علاقه دارم.. اما همه آهنگی گوش نمیدم..آهنگ گوش دادن خیلی وقتها به من انرژی میده..توان انجام کار.. متوجه منظور شما نمیشم..ومخالفم با اینکه یک مسلمان باید دور آهنگ را خط بکشه..